Четвер, 02 Липня 2020


Антимонопольний комітет України надав дозвіл приватному підприємству «Західна аграрна компанія» у Волинській області, що входить до агропромислової групи «Пан Курчак», придбати частки акцій, що перевищують 50% двох компаній в Рівненській області. Про це йдеться в повідомленні АМКУ, оприлюдненому на сайті комітету.

«Надано дозвіл підприємству «Західна аграрна компанія» (смт. Локачі, Локачинський р-н, Волинська область) на придбання частки в статутному капіталі підприємства «Агрофірма Трипілля» (с. Зарічне, Дубенський р-н, Рівненська область), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», - йдеться в повідомленні.

Також АМКУ було дано дозвіл на придбання частки в статутному капіталі підприємства «Радивилів агро» (с. Михайлівка, Дубенський р-н, Рівненська область), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.