Вівторок, 26 Січень 2021


Листопад традиційно вважають останнім місяцем осіннього бізнес-сезону. Тому пошукачі не втрачають можливості знайти роботу цього року. В листопаді на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна було опубліковано 59 000 нових резюме. Це практично стільки ж, як і минулого місяця. Також до кінця осені зберіглася позитивна динаміка приросту вакансій.

Найактивніше розміщували вакансії в Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській і Тернопільській області. Знизили свою активність роботодавці Київської, Харківської і Львівської областей. Загалом ТОП-5 регіонів за кількістю вакансій і резюме не змінився — Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків. Незначний сплеск пошукацької активності спостерігався у Волинській, Полтавській і Луганській області.

У порівнянні з жовтнем, найактивніше шукали спеціалістів із безпеки, працівників у сфері транспорту й логістики, кваліфікований персонал виробничих підприємств, юристів і менеджерів вищої ланки. Як і раніше, найбільша кількість пропозицій на ринку — для спеціалістів із продажу, програмістів і працівників виробничого сектора. Менш затребуваними у порівнянні з попереднім місяцем були держслужбовці, банківські працівники, HR-и і страховики.

У листопаді найбільшу активність виявляли пошукачі в сфері консалтингу, управління персоналом, безпеки, а також працівники автобізнесу й спеціалісти з нерухомості. ТОП проф. сфер з найбільшою кількістю резюме за місяць не змінився. Сюди входять ІТ-шники, спеціалісти, які починають свою кар’єру, працівники в галузі продажу й бухгалтери. Помітно знизили активність молоді спеціалісти, адміністративний персонал, працівники в сфері сервісних послуг, а також медики і фармацевти.

Відносна стабільність спостерігається у зарплатній політиці компаній. Згідно з опитуванням hh.ua, більшість роботодавців зафіксували зарплати в національній валюті й не планують їх підвищувати. За минулі півроку лише 9% компаній проіндексували матеріальні виплати відносно до курсу долара. Як і раніше, за рахунок прив’язки до валюти найвищий дохід у ІТ-спеціалістів. Досить високі зарплати у співробітників міжнародних аутсорсингових компаній. У зв’язку з подіями на сході в Україну зайшло чимало міжнародних гуманітарних проектів, під які теж набирають персонал.

Не останню роль у визначенні розміру матеріальної компенсації відіграє досвід і рівень кваліфікації пошукача. У кризу компанії готові платити лише тим, хто дійсно ефективний і приносить користь бізнесу.

ТОП-10 зарплат у регіонах

ТОП-10 зарплат у Києві

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.