Вівторок, 26 Січень 2021


Вчора, 29 грудня в облдержадміністрації секретар Рівнеради, керівник робочої групи з питань залучення інвестицій в Рівненську область Олексій Муляренко спільно з першим заступником голови ОДА Юрієм Приварським провели семінар - тренінг “Маркетинг територій та пошук інвесторів”, під час якого презентували електронну карту інвестиційної привабливості Рівненської області Google Maps. Мапа вже доступна для перегляду в мережі за адресою map.investinrivne.org.

Презентацію проводили експерт з питань інвестицій Олександр Ковальчук та керівник агенції “Invest in Rivne” Дмитро Янушевський.

"Інвестиційна карта Рівненщини значно полегшить потенційним закордонним, та українським інвесторам пошук місця та об’єктів, куди можна вкладати кошти. А місцеві підприємці та підприємства, що шукають інвесторів отримують можливість розмістити про себе всю необхідну інформацію абсолютно безкоштовно. Це у свою чергу, сприятиме розвитку галузей економіки Рівненщини. Карта вже працює на двох мовних версіях – українській та англійській", - зазначив під час презентації Олексій Муляренко.

За словами польського експерта, представника міськради Любліна Кшиштофа Лонтки дуже важливо створити інвестору максимально сприятливі умови для того, аби він захотів прийти працювати саме у Рівненську область. Недостатньо просто запропонувати йому земельну ділянку (адже аналогічні земельні ділянки можна знайти у Польщі, Словаччині, Чехії і т.п), необхідно ще й забезпечити підведення комунікацій до них та створення транспортно-комунікаційної і соціальної інфраструктури. Важливо також чи присутні на території регіону навчальні заклади, які матимуть можливість швидкого навчання кваліфікованих спеціалістів на замовлення новостворених підприємств.

Польський експерт окремо наголосив на важливості брендінгу територій, як основи конкурентноздатності на міжнародному та внутрішньому ринках.

"Побудова сильного бренду Рівного дозволить стати потужним інструментом залучення більшого притоку інвесторів, партнерів і споживачів, інструментом формування довіри. Сьогодні нам необхідно спільними зусиллями довести до логічного завершення ту велику роботу, що пророблена останнім часом у напрямку створення нашого міського бренду", - наголосив Олексій Муляренко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.