Неділя, 05 Квітень 2020


При цьому, більше 14 мільйонів гривень надійшло до загального фонду державного бюджету з вироблених в Україні підакцизних товарів. Надходження до загального фонду місцевого бюджету з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів склали 77,8 млн. гривень.

Нагадуємо про окремі зміни, які сталися у справлянні акцизного податку.

Зокрема, для натуральних виноградних вин ставка не змінилася. По решті алкогольних позицій – зміни. По тютюнових виробах збільшилася специфічна ставка. По пальному змінилися і ставки, і одиниці виміру. Крім того, статтею 231 Податкового кодексу України запроваджуються електронні акцизні накладні при реалізації пального, з 1 березня 2016 р. діятиме перехідний період для такого нововведення, з 1 квітня 2016 р. акцизні накладні функціонуватимуть повноцінно.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.