Субота, 10 Квітень 2021


Протягом січня-лютого 2016 року до ДПІ у м. Рівному громадянами подано 315 декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого доходу склала 29,2 мільйона гривень.

Відповідно у бюджет надійде більше як 1,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Найчастіше громадяни декларували доходи від успадкування та отримання у подарунок майна, зокрема ці доходи задекларували 109 громадян, 90 громадян задекларували доходи від реалізації рухомого та нерухомого майна.

За результатами 2015 року громадяни вперше самостійно визначили податкові зобов'язання з військового збору. Так, із задекларованих з початку року сум доходу нараховано до сплати понад 423 тисячі гривень військового збору.

Для комфортного звітування громадян Центр обслуговування платників ДПІ у м. Рівному працює за подовженим режимом роботи, у разі необхідності платники мають змогу отримати вичерпні консультації та допомогу в заповненні декларацій.

Крім того, з початку деклараційної кампанії проводиться належна роз'яснювальна робота серед мешканців Рівного, тому сподіваємось на високу свідомість громадян щодо декларування власних статків. Адже кожна сплачена гривня податку на доходи фізичних осіб має стати суттєвим внеском до місцевої казни, допоможе у вирішенні багатьох фінансових питань, які постали сьогодні перед місцевою громадою.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.