П'ятниця, 23 Квітень 2021


В Рівненській області тривають роботи по підготовці до пуску одного з найсучасніших деревообробних підприємств "Українські лісопильні". Для налагодження нової лінії деревообробки сьогодні в місто Костопіль залучено ряд спеціалістів зі Швеції, Фінляндії та Італії. 

Фінського фахівця Мікко Юлхя, який вже понад 20 років займається монтажем лісопильного обладнання, запрошено у якості головного експерту з налагодження виробництва на "Українських лісопильнях".

В сучасний деревообробний завод вкладено 20 мільйонів євро.

"Для України таке підприємство – це потужний потенціал створення робочих місць, отримання доходів та розвитку економіки в цілому. Інвестиційний досвід Рівненщини має стати гарним прикладом для розвитку інших регіонів України", - зазначив Мікко Юлхя.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.