Середа, 03 Березень 2021


Миргородський завод мінеральних вод звинувачував рівненське ТОВ "Водограй" у недобросовісній конкуренції та копіюванні зовнішнього вигляду етикеток та найменування "Лагідна". Як було з'ясовано у суді, такі висновки Заводу безпідставні.

Дослідивши в сукупності наявні у матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про те, що Товариством "Водограй" не було вчинено дій недобросовісної конкуренції щодо використання на етикетках води мінеральної природної столової сильногазованої та негазованої "Червона Калина Лагідна" композиційних, кольорових та графічних елементів оформлення води мінеральної природної лікувально-столової сильногазованої "Миргородська" та води мінеральної природної столової негазованої "Миргородська Лагідна", виробником яких є миргородський завод.

Рішення суду вступило в законну силу.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.