Середа, 27 Травень 2020


З 10 березня у гіпермаркетах Велмарт у західному регіоні України, та в Рівному зокрема можна розраховуватися за товари за допомогою смартфону з NFC-модулем та застосунка The Pay. А з 10 березня до 10 червня за кожну покупку, що сплачена за допомогою застосунка The Pay у гіпермаркетах Велмарт, покупцю повертаються 5% коштів від суми чеку.

Крім того, за активацію застосунка та першу сплату товарів, покупець отримує одноразово 50 гривень на наступний день після здійснення покупок.

«Цифрові технології простіші, ніж здаються, тепер людині не потрібно іти до банку та отримувати картку, вона створюється безпосередньо у телефоні», - розповідає Микола Рясько, IT-директор Retail Group, яка керує гіпермаркетами Велмарт, супермаркетами Велика Кишеня, «магазинами біля дому» ВК Експрес. 

Для участі у кампанії необхідно встановити застосунок The PAY з Google Play (goo.gl/ZZDAqa) на телефон з операційною системою Android 4.4 та вище, пройти процедуру реєстрації та випуску цифрової передплаченої карти Visa за одне натискання.

Надалі споживачі зможуть здійснювати платежі за допомогою телефону на всіх безконтактних POS-терміналах, в тому числі на касах самообслуговування. Щоб заплатити, потрібно піднести смартфон до безконтактного терміналу на відстань 2-3 см. Суми до 200 гривень не потребують ніяких підтверджень, більші суми вимагають введення пін-коду, який покупець отримає у вигляді sms. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.