Середа, 08 Квітень 2020


Новий ресторанний проект "Баржа" відомого рівненського ресторатора Анатолія Лук'янчука відкриватимуть протягом трьох днів. Саме стільки часу триватиме офіційна частина презентації рівнянам нового ресторану. 

За словами Анатолія Лук'янчука на тих, хто потрапить на відкриття чекатиме багато сюрпризів. Однак, вже станом на сьогоднішній день, всі столики на ці три дні практично заброньовані, а бажаючих потрапити на презентацію нового проекту не зменшується, а навпаки збільшується з кожним днем.

"Всі мої друзі ви просили столики ще пів року тому, але кількість столів обмежене і всі не зможуть потрапити на відкриття протягом цих трьох днів. Тому прошу не ображайтеся, бо вже мені пишуть повідомлення про те що я вже не можу забронювати столик і ображаються. 

Тому зробимо так я буду друкувати повідомлення раз в день ближче до відкриття з кількістю столиків на бронь. Хто забронює того і столи. Щоб було все чесно. І на мене ніхто не ображався. Добренько друзі!)?????", - повідомив Анатолій Лук'янчук у себе на сторінці  в Фейсбуці.

Друзі. Хочу на перед вибачитись перед всіма. Вже скоро відкриття Ресторану "БАРЖА" Відкриття буде офіційне проходити пр...

Опубліковано Анатолієм Лук'янчуком 25 березень 2016 р.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.