П'ятниця, 03 Квітень 2020


Подяку від Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка за вагомий внесок у підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції отримав сьогодні рівненський виробник вхідних дверей ТзОВ «Сталь-М». Вручав нагороду трудовому колективу підприємства заступник директора ДП «Рівнестандартметрологія»  Петро Стецюк.

Таку подяку отримало всього декілька підприємств з усієї України. Їх обирали серед багаторазових переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», які пройшли оцінювання експертів за європейськими критеріями ділової досконалості. Ці критерії включають контроль якості сировини та готової продукції, комфортність умов праці, наявність зворотного зв'язку із споживачами, обширність ринку збуту, наявність сертифікатів відповідності продукції, соціальну активність підприємства, участь у благодійних акціях тощо.

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» проходить за ініціативою Мінекономрозвитку під патронатом Президента України. Його проведення на регіональному рівні організовує ДП «Рівнестандартметрологія» за сприянням Рівненської обласної державної адміністрації. 

Вітаючи колектив ТзОВ «Сталь-М» із відзнакою, заступник директора ДП «Рівнестандартметрологія» Петро Стецюк зауважив: «ТзОВ «Сталь-М» щороку приймає участь у конкурсі «100 кращих товарів України» і завжди посідає перше місце. Те, що підприємство дійсно заслуговує на перемогу в національному змаганні з якості підтвердили не лише експерти з Рівного, а й з Житомира, Волині, Тернополя, Києва, Сум. Також визначальним аспектом для отримання подяки від Прем’єр-Міністра України стала наявність на підприємстві сертифікованої системи управління, що підтверджує відповідність виробничого процесу міжнародним стандартам якості. Хотілося б, щоб таких виробників, які здатні конкурувати не лише на національному, а й на світовому ринку, в Україні було більше».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.