Неділя, 05 Липня 2020


В цьогорічній кампанії декларування доходів взяли участь 2467 жителів міста Рівне, якими було задекларовано суму доходу 172,7 млн.грн., а до сплати в бюджет визначено 6,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,1 млн.грн. військового збору. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області Лариса Кривохиж.

Із загальної кількості декларантів громадянами, які зобов'язані задекларувати отримані доходи, було подано 1767 декларацій. Найактивніше декларували доходи ті рівняни, які отримували у минулому році доходи у вигляді спадщини, подарунків (подано 365 декларацій), доходи від продажу нерухомого і рухомого майна ( 291 декларація), іноземні доходи (154 декларації), від здачі  в оренду майна ( 94 декларації).

Правом на податкову знижку скористались 700 жителів обласного центру. Їм буде повернуто майже мільйон гривень. До слова, 285 краянам вже відшкодовано більше 360 тисяч гривень податкової знижки.

Податківці звертають увагу, що не зважаючи на те, що 4 травня 2016 завершилась кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2015 року, ті, хто бажає задекларувати доходи для отримання податкової знижки, зможуть прозвітуватися до кінця поточного року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.