Четвер, 24 Вересень 2020


Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко зустрівся з генеральним директором ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» Акселем Гільйото. Сторони обговорили запуск додаткової лінії виробництва склопродукції.

Підприємством проведено капітальний ремонт однієї з печей та виробничих ліній загальною вартістю 12 мільйонів євро.

«Нове обладнання дасть можливість виробляти продукцію, яка відповідатиме вимогам експортного клієнта. Основний продукт, який вироблятиметься у реконструйованій печі – преміум тара. Запуск потужностей дозволить підвищити рентабельність підприємства та якість продукції, яка на 60 відсотків експортується за кордон», - розповів Аксель Гільйото.

За ці кошти власники також планують зменшити енергозатратність виробництва.

Водночас Аксель Гільйото подякував обласній владі за сприяння у веденні бізнесу на Рівненщині.

«Це одне із найвідоміших інвестиційних підприємств Рівненщини, яке працює в області. Додаткові капіталовкладення на розширення виробництва компанії свідчить про те, що іноземцям комфортно та вигідно працювати в Рівненській області», - зазначив Олексій Муляренко.

Відкриття нової лінії відбудеться наприкінці липня. Планується, що на запуск потужностей приїдуть бізнес-делегації із Франції, Німеччини, представники українських компаній-партнерів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.