Четвер, 09 Липня 2020


ДПІ у м. Рівному звертає увагу рівнян, у яких виникли об'єкти оподаткування чи обов'язки зі сплати податків і інших обов'язкових платежів, що вони повинні зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб і отримати «ідентифікаційний номер».

Реєстраційний номер облікової картки платника податків («ідентифікаційний номер») — елемент Державного реєстру фізичних осіб України, що є індивідуальним кодом, який надається фізичним особам-платникам податків та інших обов'язкових платежів та не змінюється впродовж усього їхнього життя.

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Рівному впродовж січня-вересня 2016 року було видано 4495 «ідентифікаційних номерів».

Загалом у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків перебуває понад 265 тисяч громадян Рівного.

В окремому реєстрі налічується майже 2 тисячі фізичних осіб – жителів обласного центру, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.