Понеділок, 13 Липня 2020


За десять місяців поточного року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ у Рівному, сплатили до місцевого бюджету 765,1 млн. грн. За словами начальника ДПІ у Рівному Михайла Калитюка, це на 237,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Лідерами серед платежів, які надходять до місцевого бюджету, є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Так, за січень-жовтень 2016 року сплачено 476,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 151,6 млн. грн. більше, ніж торік.  Єдиного податку від юридичних і фізичних осіб надійшло 91,9 млн. грн., що більше в порівнянні з січнем – жовтнем 2015 року на 33,2 млн. грн.; 71,4 млн. грн. - плати за землю (перевищує минулорічні надходження на 19,9 млн. грн.), а також 98,4 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  (більше на 34,8 млн. грн.).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.