Середа, 03 Березень 2021


Дотримання працівниками Головного управління та Митниці Міндоходів у Рівненській області принципів службової етики при виконанні покладених обов’язків, попередження і профілактика порушень антикорупційного законодавства – першочергові напрямки роботи працівників відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Рівненській області.

З цією метою протягом січня – липня поточного року проведено 139 службових перевірок та розслідувань, з яких у 67-х випадках встановлено різного роду порушення. Керівництву внесено 27 подань про вжиття відповідних заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності. За результатами розгляду подань до 19-ти працівників застосовано заходи дисциплінарного впливу.

До правоохоронних органів області, для прийняття рішення за належністю, спрямовано 30 матеріалів перевірок, по яких відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами неправомірних дій працівників ГУ Міндоходів та митниці в області. Складено 4 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення, в результаті чого 3-х осіб визнано винними у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю) та на них накладено адміністративні стягнення.

З метою недопущення випадків прийняття на службу в ГУ Міндоходів осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, працівниками відділу здійснено 53 перевірки кандидатів, за результатами яких 2-м кандидатам в призначенні на посаду вмотивовано відмовлено.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.