Неділя, 18 Квітень 2021


Протягом 7 місяців поточного року слідчими управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Рівненській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальні правопорушення та розпочато 76 кримінальних проваджень.

Закінчено 54 кримінальні провадження.  15 кримінальних проваджень з обвинувальними актами в порядку статті 291 КПК України спрямовані в прокуратуру, 3 - для звільнення підозрюваних осіб від відповідальності у зв’язку зі сплатою платежів.

Результатом вжитих у 2014 році системних заходів по боротьбі зі злочинами у сфері оподаткування є припинення діяльності на території області 2-х підпільних цехів з виготовлення тютюнових виробів, ліквідація кількох трафіків спирту. 

У сфері розкрадання бюджетних коштів викрито 13 кримінальних правопорушень, у сфері обігу підакцизних товарів – 19. 

За закінченими провадженнями державі відшкодовано понад 7 млн. грн. збитків. Крім того, за кримінальними провадженнями накладено арешти на майно підозрюваних на суму понад 13 млн. грн. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.