Неділя, 18 Квітень 2021


Сума правопорушень становить 73,4 тис. грн. Зокрема, по 14 справах судом застосовано 22,3 тис. грн. штрафу з конфіскацією товарів майже на 21 тис. грн.

Предметами правопорушень стали транспортні та лікарські засоби, медичні препарати, електрошокові пристрої, патрони для гладкоствольної зброї, газовий балончик, перманганат калію.

Як повідомляє в.о. начальника Рівненської митниці Міндоходів Андрій Андрейків, міським судом закрито 3 справи про порушення митних правил на 71,1 тис. грн., натомість митницею внесені апеляційні скарги до обласного Апеляційного суду.

Працівниками Рівненської митниці самостійно розглянуто 15 справ про порушення митних правил. Порушників оштрафовано на 95,7 тис. грн., з яких вже надійшло  до бюджету 79 тис. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.