Вівторок, 20 Квітень 2021


У вересні співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, в ході проведення заходів з протидії розкраданню бюджетних коштів, викрито 2 кримінальні правопорушення за ч.2 ст. 212 КК України («Ухилення від сплати податків») та ч.1 ст. 209 КК України («Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом»).

Зокрема, встановлено факт незаконного формування податкового кредиту з ПДВ службовими особами суб’єкта господарювання – розпорядника бюджетних коштів на суму 2,5 млн. грн. Кредит сформовано за безтоварними операціями з придбання послуг зберігання сировини, із залученням у ланцюгу постачання підприємств з ознаками фіктивності (за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 212 КК України).

Крім того, встановлено переведення на рахунки транзитних та фіктивних суб’єктів 1,1 млн. грн. бюджетних коштів, розкрадених через завищення ціни на поставлене обладнання для державного підприємства енергетичної галузі (ч.1 ст. 209 КК України).
Наразі триває досудове розслідування.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.