Вівторок, 27 Жовтень 2020


«За матеріалами відділу внутрішньої безпеки правоохоронними органами відкрито 11 кримінальних проваджень та складено 5 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. Трьох осіб визнано винними та на них накладено адміністративні стягнення», - повідомляють в ГУ ДФС у Рівненській області.

Співробітники відділу приймали участь у 160 службових перевірках та розслідуваннях, з яких у 60 випадках інформація знайшла своє повне або часткове підтвердження. За результатами перевірок внесено 31 подання про вжиття відповідних заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності. Відтак, до 21 працівника застосовано заходи дисциплінарного впливу.

Щоб недопустити випадків прийняття на службу осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, здійснено 61 перевірку кандидатів на працевлаштування. Трьом  із них в призначенні відмовлено.

З метою запобігання корупції, усунення причин та умов, що їй сприяють, забезпечення законних прав та інтересів громадян, своєчасного реагування на проблемні питання, відділом внутрішньої безпеки з початку року проведено 435 профілактично-попереджувальних заходів, в т.ч. 387 бесід і лекцій.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.