Вівторок, 19 Січень 2021


У жовтні 2014 року, за результатами вжитих співробітниками податкової міліції ГУ Державної фіскальної служби у Рівненській області заходів по боротьбі з тіньовою економікою припинено діяльність 2 підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів, відкрито 2 кримінальні провадження. З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 509,2 тис. грн. 

Так, в ході огляду автомобіля Мерседес виявлено та вилучено 7,3 тис. пляшок горілки «Кришталева», «Українська», «Пшенична» з марками акцизного податку з ознаками підробки (однакові серії та порядкові номери на різних марках) на загальну суму 304 тис. грн.

В ході проведення заходів у напрямку легалізації оплати праці встановлено, що службові особи одного приватного підприємства при наданні у 2013-14 роках охоронних послуг для суб’єктів господарювання Рівненської області використовували працю офіційно не оформлених працівників. Крім того, частині працівників, крім мінімальної заробітної плати, здійснювали виплати у «конвертах». Кримінальне провадження за ст. 172 КК України згідно з визначеною прокуратурою області підслідністю передано для проведення досудового розслідування до органів внутрішніх справ.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.