Вівторок, 19 Січень 2021


Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області вживаються системні заходи з метою забезпечення відшкодування збитків по кримінальних провадженнях.

Так, по кримінальному провадженню, відкритому за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами підприємства «П», судом накладено арешт на майно підприємства на суму понад 500 млн. грн. 

Віднині, аж до розгляду справи судом, під забороною відчуження (арештом) перебувають складські та виробничі приміщення підприємства, його автомобільний транспорт.

Арешт на майно підприємства накладається у відповідності з  Кримінальним процесуальним кодексом України з метою забезпечення подальшого відшкодування збитків, завданих злочинними діями підозрюваної особи.

Всього протягом 2014 року, за кримінальними провадженнями слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області, було накладено арешт на майно на суму 14 млн. грн., а у січні 2015 року – на суму 563 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.