Неділя, 07 Березень 2021


У січні цього року Рівненською митницею ДФС заведено 50 справ про порушення митних правил на суму понад 1,9 млн.  грн. Посадовими особами митниці розглянуто 14 справ, за якими на правопорушників накладено 85,9 тис. грн. штрафів.

Ще 13 справ направлено на розгляд до Рівненського міського суду, яким конфісковано майна майже на 10 тис. грн. та накладено   штрафів  на 15,3  тис. грн.

Серед предметів правопорушень були  промислові товари  на загальну суму – 1,8 млн. грн., транспортні засоби – на загальну суму 145, 4 тис. грн. 

Зокрема, у жовтні 2013 року, на митну територію України через пункт пропуску Львівської митниці було ввезено товар «свічки запалювання для бензинових двигунів» легкових автомобілів. Відповідно до поданих для митного контролю документів, вказаний товар ввезено на адресу ТОВ (м. Київ), за зовнішньоекономічним контрактом, укладеним із фірмою, яка зареєстрована у Південно -Африканській Республіці. Відправником товару зазначене польське підприємство. Вартість товару становила 15736,71 доларів США. 

Від Генеральної Митної Дирекції Чеської надійшла інформація, що товар експортувався підприємством Чехії на виконання контракту, укладеного з іншим ТОВ, зареєстрованим у м. Київ. Загальна вартість товару згідно інвойсу становить 224702,65 доларів США (1796048,28 грн. - за курсом НБУ на день переміщення через митний кордон України). Відправлення свічок запалювання було оплачене українською компанією. 

Таким чином, директором українського товариства порушено митні правила переміщення товару. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.