Вівторок, 07 Грудень 2021


Протягом лютого цього року рівненськими митниками виявлено 49 порушень митних  правил на суму понад 3 млн. 997 тисяч гривень. 

Серед предметів правопорушень перше місце займають транспортні засоби: 21 випадок.  

Порушення стосуються в основному 469 статті Митного кодексу. Зокрема, якщо на територію України завезений транспортний засіб, який перебуває під митним контролем, то розпоряджатися ним можна тільки з дозволу органів ДФС. За порушення цієї вимоги, у трьох випадках, накладено штраф у розмірі 8500 грн. по кожному  транспортному засобу.

Ще 17  протоколів (користування без дозволу органів ДФС, порушення терміну доставки, недоставляння до митниці призначення, порушення строків тимчасового ввезення) зараз перебувають у провадженні митників. 

На другому місці серед предметів правопорушень -  медичні препарати. Це перманганат калію (в  побуті - марганцівка), який в Україні прирівняний до прекурсорів. Особливу «увагу» контрабандисти приділяють  препаратам для лікування артритів, остеохондрозів («Мукосат»), які виробляються в республіці Білорусь, а в Україні коштують  набагато дорожче. 

Завдяки спільній праці Рівненської митниці та Укрзалізниці виявлено 3,5 тонни незадекларованих мінеральних добрив. Підприємство-фірма «Орій» сплатила державі штраф у розмірі понад 11,8 тис. грн.  

Трапляються і спроби переміщення через кордон предметів побуту без декларування (бензиновий генератор,  пральна машинка). 

Традиційно, при перетині кордону, громадяни приховують від митного контролю цигарки.

Нагадаємо, що зона діяльності Рівненської митниці ДФС – це 16 адміністративних районів, три з яких є прикордонними (Республіка Білорусь).  Зараз функціонує 7 митних постів (три з яких прикордонні).  

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.