Субота, 24 Жовтень 2020


Протягом січня-лютого за матеріалами відділу власної безпеки правоохоронними органами Рівненщини відкрито 3 кримінальні провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого  ч.4 ст.358, ч.2 ст.364 та ч. 2 ст. 366 КК України та складено 1 протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, за яке передбачена відповідальність.

Задля недопущення випадків прийняття до органів фіскальної служби області осіб схильних до вчинення корупційних правопорушень, здійснено 8 перевірок кандидатів на роботу.

За словами в.о. начальника відділу власної безпеки  Андрія Ваховського, з метою запобігання та протидії корупції, усунення причин та умов, що їй сприяють, забезпечення законних прав та інтересів громадян і юридичних осіб, своєчасного реагування на проблемні питання, з початку року проведено 19 профілактично-попереджувальних заходів, а також взято участь у проведенні 10 службових перевірок.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.