Четвер, 21 Січень 2021


Днями Рівненською митницею ДФС заведено справу відносно посадової особи приватного підприємства щодо незаконного ввезення, зберігання та використання товарно-матеріальних  цінностей на суму  понад 5,3 млн. грн.

За результатами здійсненої перевірки встановлено, що на адресу одного з державних підприємств Рівненської області «Н», згідно оформлених в 2012 році договорів, надійшли товарно-матеріальні цінності виробництва Російської Федерації на загальну суму понад 5,3 млн. грн. Постачальником вказаних цінностей є українське підприємство «Е».

Однак, за інформацією департаменту розвитку інформаційних технологій ДФС України встановлено, що підприємство «Е» в період з 1 січня 2011 року по 31 грудня 2014 року взагалі не перебувало на обліку в митницях ДФС як особа, яка здійснює операції з товарами. А аналогічні товари імпортувались на територію України виключно підприємством «Н».

Згідно розрахунків, орієнтовна сума митних платежів, які потрібно було б сплатити при ввезенні відповідних товарів на митну територію України, у разі їх поставки згідно умов договорів склала б понад 890 тисяч гривень.

Таким чином, підприємство «Е» зберігало та використовувало товарно-матеріальні  цінності вартістю понад 5,3 млн. грн., ввезені на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. Слідство у цій справі триває.

За інформацією заступника начальника Рівненської митниці ДФС 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.