Вівторок, 21 Вересень 2021


Керівник Луганського облавтодору Анатолій Владико мав отримати 300 млн.грн. на ремонт доріг, при цьому 75% цих доріг знаходяться на окупованій території.


-На майже 300 млн завищив вартість ремонту доріг керівник Луганського облавтодору Анатолій Владико. Мовляв, багато в нас доріг розбили, треба багато грошей на ремонт. Недаремно, адже його ж фірма виграла підряд на ремонт цих сотень кілометрів асфальту, яких, як виявилося, наразі на Луганщині не існує. 75% доріг, які мала ремонтувати його компанія, знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Все, що для цього було потрібно – звірити карти доріг та тендерну документацію. Після наших оскаржень в Генпрокуратуру, ціну швиденько знизили на 75% , з 387 млн до 93 мільйонів. Тим не менше, кримінальне розслідування триває, і ми зробимо все можливе, щоб цього “бізнесмена-чинушу” посадили, - написав Віталій Шабунін.

 

 

Джерело: В кулуарах

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.