Неділя, 07 Березень 2021


Слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області закінчено досудове розслідування по кримінальному провадженню за ст. 204 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що гр. К., житель м. Дубно, не будучи суб’єктом господарської діяльності, не маючи ліцензії на виготовлення та реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у порушення п.5 ст.226 Податкового кодексу України, ст.ст.15, 15-3 Закону України «Про державне регулювання, виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та п.7 ст.7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», п. 9, 12, 13 «Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року №854, незаконно придбав з метою збуту, транспортував з цією метою та збував незаконно виготовленні алкогольні напої та спирт.

В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що гр. «К» придбав незаконно виготовлені підакцизні товари на загальну суму понад 120 тис. грн., в подальшому транспортував їх до одного зі складів на території Дубенського району, де вони і були вилучені під час проведення обшуку працівниками податкової міліції.  

Крім того, як встановлено досудовим розслідуванням, 80 пляшок алкогольних напоїв були реалізовані гр. «К» для іншого громадянина.

Згідно висновків судово-хімічної експертизи вилучені алкогольні напої не відповідають вимогам ДСТУ.

Громадянина К. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України, а кримінальне провадження буде направлено до суду.

Законодавством України за зберігання, збут, а також транспортування з метою збуту підакцизних товарів передбачається кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.