Вівторок, 07 Квітень 2020


27 січня співробітниками ГСУФР ДФС України, ГУВБ ДФС України та ВВБ при ГУ ДФС у Рівненській області ГУВБ ДФС проведено обшуки у службових осіб Рівненської митниці ДФС в рамках досудового розслідування по фактам зловживання ними службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди шляхом проведення митного оформлення транспортних засобів без належної сплати суб’єктами ЗЕД в повному обсязі митних платежів до бюджету, що спричинило тяжкі наслідки.

Зокрема, на підставі ухвал слідчого судді м. Києва, з метою пошуку та фіксації відомостей про обставини протиправної діяльності, проведено обшуки за місцями фактичного перебування начальника Рівненської митниці ДФС Вавровського Олега Анатолійовича та старшого державного інспектора МП «Рівне-Центральний» Рівненської митниці ДФС Полюхович Руслани Григорівни, яка на прохання останнього здійснювала митне оформлення транспортних засобів без виявлення порушень вимог чинного законодавства.

За результатами проведених обшуків у вказаних осіб вилучено сховані в тайниках грошові кошти в еквіваленті 1 515 833 грн. (59,7 тис. доларів США та 1,15 тис. євро) та речі, які мають значення для вказаного кримінального провадження та можуть бути доказами їх здобуття згаданими службовими особами митниці злочинним шляхом.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.