Неділя, 05 Квітень 2020


Під час проведення моніторингу державних закупівель, фахівцями Державної фінансової інспекції в Рівненській області встановлено, що ДП «Дубровицьке лісове господарство» з порушенням чинного законодавства розпочало проведення відкритих торгів із закупівлі рідкого палива і газу на суму 3 млн грн.

Зокрема, держфінінспекторами виявлено, що розміщена документація конкурсних торгів не відповідає вимогам відповідних статей Закону України «Про здійснення державних закупівель».

З метою упередження порушень Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області запропоновано об’єкту відмінити дані торги і розпочати нову процедуру закупівлі у відповідності до чинного законодавства. В результаті, ДП «Дубровицьке лісове господарство» погодилося на вимогу фінінспекторів і відмінило процедуру закупівлі.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.