Четвер, 30 Червень 2022


На понад 120 тисяч гривень винесли фахівці Управління Держпраці 24 постанови про накладання штрафу за порушення законодавства про працю (відповідно до статті 265 КЗпП України).

У вересні головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів перевірили 83 суб’єкти господарювання та внесли  посадовим особам підприємств, установ та організацій 45 приписів на усунення виявлених порушень.

За ст.41 КУпАП складено та передано до суду 35 протоколів. Матеріали 2 перевірок передано до правоохоронних органів з ознаками злочину, передбаченого ст.175 КК України. 

Наглядовці перевірили 3 підприємства-боржники із виплати заробітної плати, на яких сума заборгованості на день перевірки складала  422,2 тис. грн. для 89 працівників. За результатами перевірок у вересні виплачено 221,81тис. грн заборгованості.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.