Вівторок, 19 Січень 2021


Не залишатися осторонь проблем військових, що захищають державну цілісність України,- обов’язок кожного громадянина нашої держави. Це чудово усвідомлюють в Рівненській обласні організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». А тому активно беруть участь в різних заходах та акціях покликаних підтримати військових у їхній нелегкій місії.

Так, лише голова Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков та його заступник по обласній організації Анатолій Сидорук передали 30 комплектів бронежилетів 5 класу захисту та 30 кевларових касок для бійців АТО з Рівненщини. А голова виконкому обласної організації УДАРу Олексій Муляренко організував акцію в магазинах компанії «Сталь-М», засновником якої він є, – 5% від вартості кожного проданого виробу компанії Олексій Муляренко перераховує на потреби української армії.

Не відстають від обласного керівництва й голови та активісти міських та районних організацій партії. Так, за ініціативи Дубенських УДАРівців на потреби військових з Дубенської військової частини, що наразі служать в зоні АТО, було закуплене оснащення на суму близько 5 тисяч гривень. Це і жилети-розгрузки, «берці» й літня уніформа.

Окремо варто відмітити активну участь активістів Рокитнівської парторганізації. Голова цієї організації не лише організував збір допомоги для бійців з Рокитнівщини, але й особисто відвіз цю допомогу до бійців в місто Маріуполь та до містечка Дачне під Донецьком, де також дислокуються бійці з Рівненщини.

Коментуючи активну участь рівненських УДАРівців в допомозі армії, Віталій Чугунніков зазначив, що події на сході та придушення агресії з боку Росії – це загальнонаціональна справа, а тому жоден мешканець країни не має морального право залишатися осторонь.

Без зайвого пафосу хочу сказати, що бійці на східних кордонах України воюють за нашу з вами незалежність. А тому ніхто в цій країні не має права залишатися осторонь цієї справи і повинен всіляко допомагати українським військовикам. Хтось має стати пліч-о-пліч з цими солдатами, а хтось, хто не може воювати, має брати на себе забезпечення та допомогу нашим солдатам, - наголосив Віталій Чугунніков.

Нардеп додав, що фракція УДАРу у Верховній Раді України робить усе можливе задля того, щоб українська армія була забезпечена належним чином, і допомога, яка надходить не лише від держави, але й від мешканців країни, не розкрадалась.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...