Вівторок, 21 Вересень 2021


Більше 10 тисяч гривень зібрали учні навчальних закладів Корця під час благодійної осінньої ярмарки 21 вересня. Усі зібрані кошти школярі передадуть військовим, які перебувають у зоні АТО, - про це на своєму ФБ акаунті повідомив засновник компанії "Сталь-М" Олексій Муляренко. 

Успішно організували ярмарку вдалося активістам громадської організації «Корецька варта» спільно з відділом освіти РДА, відділом культури РДА, ВПУ-24, Корецькою міською радою та Корецькою експлуатаційною дільницею РМУВГ.

Під час цієї ярмарки можна було побачити різноманітний асортимент товару. Діти продавали власні кулінарні вироби із тіста, чай, каву, а також свої малюнки, картини, вишивки та навіть власні іграшки.

Такої події не міг оминути і Олексій Муляренко, засновник компанії «Сталь-М», який не тільки придбав дещо із робіт школярів, але й відверто поспілкувався із молодими патріотами нашої країни.

- Ці діти долучаються до підтримки наших військових наскільки вони можуть це зробити. А тому ігнорувати їхнє бажання допомогти нашим військовим, або ж просто вислухати  не дитяче бачення проблем  в країні – було б дивно, прокоментував Олексій Муляренко.

Від таких ще зовсім юних дітей, нам дорослим ще треба повчитися. Адже такої витримки, а головне надії у очах на щасливе майбутнє нашої держави ще не у кожного дорослого присутні. Тому такі ініціативи школярів потрібно усіляко підтримувати, і тоді наша країна буде по-справжньому єдина. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...