Середа, 02 Грудень 2020


ЗАЯВА керівника Рівненського обласного виборчого штабу 
партії «Блок Петра Порошенка»

Нажаль з наближенням закінчення передвиборчих перегонів та дня голосування наші опоненти не гребують будь-якими засобами задля обливання брудом представників Блоку Петра Порошенка. Зокрема у 154 виборчому окрузі опоненти оприлюднили неправдиву, відверто брехливу, інформацію щодо кандидата по цьому округу від нашої політ сили.

Зокрема в публікації згадується про певний конфлікт між архієпископом Рівненський та Острозький Іларіоном та Олександром Дехтярчуком. Обласний виборчий штаб звернувся до владики з проханням підтвердити чи спростувати наведену в публікації інформацію.

На звернення обласного штабу Партії "Блоку Петра Порошенка" Владика Іларіон, з приводу поширення неправдивої інформації зазначив, що Українська церква Київського патріархату служить людям і українському народу, охороняючи омофоом всіх українських патріотів. Іларіон акцентував, що жодних непорозумінь з Олександром Дехтярчуком не має. Ахієпископ сподівається, що виборці Дубенського округу самі оцінять порядність, людяність, гідність кожного з кандидатів. Владика Іларіон побажав всім миру в Україні, спокою в душі , злагоди в родинах і зробити кожному в день виборів правильний вибір.

Обласний виборчий штаб закликає опонентів проводити чесну та гідну виборчу кампанію та припинити використання брудних технологій.

Голова обласного виборчого штабу
Партії «Блок Петра Порошенка»                         Віталій ЧУГУННІКОВ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...