Неділя, 18 Квітень 2021


Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок написав заяву на звільнення. Але вакантним місце головного чиновника області буде недовго. Зі джерел "Рівненських новин" стало відомо, що новим головою облдержадміністрації стане засновник успішного підприємства європейського рівня Олексій Муляренко.

- Я думаю, що ми не можемо 100-відсотково довіряти тій інформації, що з'являється у соціальних мережах, а почекаємо інформації на офіційному сайті Президента. - говорить Олексій Муляренко. – Вірогідність, що це буду я, є. Рішення за Президентом. Якщо Президент вважатиме можливим й потрібним довірити мені цю посаду – я з гордістю прийму таке рішення й буду працювати, - наголосив Олексій Муляренко у коментарі ERVE.ua

Для довідки. 

Олексій Віталійович Муляренко народився 15 жовтня 1976 року. На початку дев’яностих Олексій Муляренко закінчив рівненську ЗОШ №11, наприкінці – Рівненський економіко-гуманітарний інститут (нині – МЕГУ ім. С. Дем’янчука), де здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.

Трудовий шлях розпочав в 2000 році в приватному підприємстві «Мет-Експо» на посаді начальника дільниці. А з 2000 по 2001 рік працював в Луцькій філії ПП «Мет-Експо» на посаді заступника директора. Потім зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав виробництво броньованих дверей. У 2006 році його невелика майстерня виросла у ТзОВ «Сталь-М», підприємство європейського рівня.

Олексій Муляренко упродовж останніх років був помічений у благодійних починаннях. В 2008 році координував благодійний проект «Наші діти» в рамках якого було придбано меблів та обладнання для сенсорної кімнати дитячому садочку «Пагінець», який відвідують діти з особливими потребами. У 2008-2009 роках брав участь в благодійних проектах «Врятуй життя» та «Наше серце дітям!».

Олексій Муляренко заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» та член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

З 2010 року голова виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». А після того, як очільник обласної організації партії Віталій Чугунніков у 2012 році став нардепом, Муляренко зайняв вакантне місце члена Рівненського міськвиконкому.

Одружений, має трьох дітей.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...