Вівторок, 21 Вересень 2021


26 грудня Президент України Петро Порошенко своїм Указом призначив головою Рівненської облдержадміністрації колишнього народного депутата України Віталія Чугуннікова. Загалом таке призначення знайшло в основному позитивні відгуки серед мешканців області. Зокрема про це свідчать і результати опитування на сторінці Рівненщина політична у Фейсбуці. 

Окрім того, новий керманич області відповідає критеріям, які 17 листопада цього року напрацювали громадські активісти під час Форум «Прозора кадрова політика».  Віталій Чугунніков ніколи не був і не є фігурантом корупційних та кримінальних скандалів. Під час роботи у Верховній раді України на посаді народного депутата України та секретаря Комітету ВР з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства і регіональної політики  здобув неоціненний управлінський досвід. 

Більшість законотворчих ініціатив Віталія Чугуннікова стосувалися спрощення процедури ведення господарської діяльності у сфері містобудування, забезпечення доступним житлом громадян, захисту прав постраждалих інвесторів, законодавче регулювання послуг з гарячого водопостачання для населення, мораторій на забудову земельних ділянок, що розташовані поруч з історичними пам’ятками, які включені до списку ЮНЕСКО в Україні. 

Новий керівник Рівненщини є також співавтором законопроекту про скасування депутатських пільг. Віталій Чугунніков зробив вагомий внесок у забезпечення персонального голосування депутатами Верховної Ради, беручи активну участь у блокуванні роботи ВР з метою внесення змін до регламенту Верховної Ради щодо особистого голосування. Голосував за скасування пенсійної реформи, скасування пільг високопосадовцям і народним депутатам, євроінтеграційні і антикорупційні законопроекти.

Отже як бачимо, у Верховній раді Віталій Чугунніков не сидів склавши руки, а активно працював щодо покращення життя громадян України, та зокрема мешканців Рівненської області. 

Не стояв Віталій Чугунніков і осторонь подій під час Революції гідності. Його організаторські та управлінські якості дозволили налагодити безперебійне функціонування столичного Майдану. Віталій Семенович днював і ночував на Майдані відповідаючи за його матеріально-технічне та фінансове забезпечення. 

Сьогодні, у такий складний та нелегкий час для нашої держави країна як ніколи потребує ефективних та якісних менеджерів-управлінців на різних щабелях влади. Саме тому, Президент України Петро Порошенко і довірив керувати Рівненською областю Віталію Чугуннікову. Під час зустрічі з новопризначеними головами облдержадміністрацій Петро Порошенко наголосив, що зараз перед країною постали два основних виклики – захист територіальної цілісності й незалежності та проведення реформ. 

«Я від вас чекаю консолідації політичних сил суспільства, імплементації європейського шляху розвитку та Угоди про асоціацію. Я від вас чекаю різкого підвищення енергоефективності, бо кожен з вас знає, що це той виклик, на який ми маємо знайти адекватну відповідь», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що новопризначені глави облдержадміністрацій мають забезпечити проведення мобілізації. «З 20 січня буде проголошено четверту хвилю мобілізації. Робиться вона для того, щоб забезпечити ефективну ротацію тих підрозділів, що нині перебувають у зоні АТО», – зазначив Президент.

Завдання нелегкі. Але сумнівів у тому, що Віталій Чугунніков справиться з ними немає. Він людина досвічена, хороший управлінець, компромісний, хоч деколи і жорсткий. Але він ніколи не візьме той тягар, який йому не під силу, і якби йому важко не було завжди держить дану ним обіцянку. 

У області відбувається свого роду перезавантаження влади. Давайте подивимося на перші кроки нового керівника, перші його рішення, і тоді будемо робити висновки. А поки що, критикувати зарано, навпаки необхідно підтримати реальними та раціональними пропозиціями.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...