Четвер, 02 Липня 2020


Сьогодні вночі в Березнівському районі працівник міліції відкрив стрільбу по колесах авто, в якому їхали бійці 128-ї бригади, що поверталися з відпочинку назад на військову службу у зону АТО. 

За словами військових, конфлікт виник тоді, коли автівка з військовими пригальмувала біля автомобіля, в якому знаходились працівники міліції. 

- Ми їхали зі станції техобслуговування, у нас вихлопна труба відпала й під’їхали до авто, що стояло на узбіччі, - повідомив боєць 128-ї бригади Андрій Здорик. – З машини вийшов працівник міліції й з нашого авто вийшов один з бійців. Міліціонер наступив нашому бійцю на ногу й вони обидвоє впали. Коли другий наш боєць вийшов і почав допомагати підвестися товаришу, з міліцейського авто вийшов інший міліціонер і без пояснень почав стріляти по колесах авто.

Як повідомили “Рівненським новинам” свідки пригоди, вони підозрюють, що працівник міліції який відкрив стрільбу по учасникам АТО був в нетверезому стані, адже, за їхніми словами, при спілкуванні від нього йшов сильний запах алкоголю.

В свою чергу, міліція оприлюднила свою версію нічних пригод у Березнівському районі в якій йдеться про те, що бійці, ніби-то, завадили правоохоронцям проводити слідчі дії.

Даний інцидент вже викликав чималий резонанс серед місцевого населення та обурення громади, адже як видно з перших слідчий дій хлопців-учасників АТО хочуть зробити винними у даному конфлікті, за що їм начебто загрожує до п'яти років ув'язнення.

Кримінальну справу проти військових АТО за перешкоджання діяльності працівникам правоохоронних органів відкрили прямо вночі. В свою чергу кримінальну справу проти міліціонера-стрілка за перевищення службових обов'язків були змушені відкрити лише сьогодні в обід на вимогу близько сотні громадян які пікетували приміщення районної міліції та прокуратури.

За словами бійців АТО начальник березнівської міліції Олег Середа з самого початку намагався “зам'яти” дану справу та пропонував просто заклеїти колеса в обстріляному автомобілі і відпустити їх.

Як нам стало відомо, у Березнівському районі наростає невдоволення громади діями начальника Березнівського РВ УМВСУ в Рівненській області Олега Середи, адже як кажуть місцеві жителі за час його керівництва даний орган перетворюється в інструмент розправи з “політичними опонентами”, що критикують деяких представників влади. Окрім того, молодому начальнику закидають і суцільний бардак та неконтрольованість ситуації в районі.

Громадські активісти району з понеділка планують розпочати збір підписів та цілу кампанію за відставку районного начальника міліції.

Коментарі:

Коментарі   

0 # Дмитро 15.03.2015, 10:04
Свавілля виконавчих органів зашкалює. Нема ні страху ні совісті. Відправити на війну цього начальника!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...