Субота, 04 Квітень 2020


Близько п’ятдесяти художніх та історичних книг зібрала обласна організація партії партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” в Рівному у рамках акції “Патріотична книга для українських військових”.

“Ініціатива розпочати збір книг для військових у мене виникла після відвідування рівненського полігону. Під час спілкування бійці попросили мене привезти книги, які б давали розраду в хвилини відпочинку. Приємно те, що в даній ініціативі мене підтримали мої однопартійці і активно долучилися до даної благородної справи. Незабаром вже зможемо відвезти першу партію літератури на полігон”, - зазначив голова Рівненської обласної організації партії “Солідарність” – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Сергій Штурхецький.

За словами Сергія Штурхецького акція по збору книг для бійців рівненського полігону продовжиться й надалі. Рівненська парторганізація закликає усіх небайдужих жителів області приєднатися до збору художньої, науково-популярної, та історичної літератури. Особливо актуальною для бійців є патріотична література, де описуються щирі людські почуття, яка піднімає бойовий дух, нагадує про рідну домівку.  Усі хто долучиться до акції по збору книг можуть залишити свої побажання солдатам, написавши їх на титульних сторінках видань.

Книги можна приносити за адресою м.Рівне, вул. Д.Галицького, 19 офіс 106. Або звертатися до координатора акції Інни Дмитренко, тел. 0(97) 888-94-24.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...