Вівторок, 26 Травень 2020


Нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що час екс-прем'єра Юлії Тимошенко минув.

Таку заяву він зробив після емоційної перепалки з Юлією Тимошенко, яка у відповідь на закиди щодо продажу квотного місця міністра екології екс - "регіоналу" Кадирову, обізвала молодого радикала "худобою". Додавши: "Виховала сволоту".

"Ваш час уже минув, а ви ніяк не можете з цим змиритися і красиво піти.

Ви могли стати президентом у 2010 році, але домовилися з україножером Путіним, підписавши кабальні газові угоди, наслідки яких український народ пожинає і досі. І чимало патріотів вам цього не пробачили, не прийшовши на другий тур виборів або проголосувавши проти всіх.

Ви часто говорите про тарифи. Безсумнівно, скасування тарифів потрібно - це катастрофічна помилка уряду, людям просто нічим їх платити. Але, кажучи, про високі тарифи, ви, шановна (або не дуже) Юлія Володимирівна, свідомо "забуваєте" свою провину в цьому - ціна на газ, яка є складовою тарифів. Одну з найвищих цін у Європі, вигідну вашому другу Путіну.

Ви могли стати президентом в 2014. Але, каблуки на інвалідному візку на Майдані - Голгофі нашого народу - і штучний нещирий виступ назавжди відштовхнули від Вас мільйони симпатиків.

Це був Ваш останній шанс стати першою особою в державі. Але Ви самі розтоптали його каблуками", - сказав він.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...