Понеділок, 25 Січень 2021


Чимало претендентів на посаду міського голови Рівного роздають порожні обіцянки. Водночас не можуть підкріпити свої слова реальними справами. У Олексія Муляренка з точністю до навпаки. Успіх його компанії «Сталь-М» доводить, що він ефективний керівник і вміє досягти поставленої мети. Доказом цього є чергова перемога підприємства у Всеукраїнському конкурсі якості «100 кращих товарів України». Компанія стала кращою в номінації «Промислові товари для населення» Одна з найважливіших її переваг — сертифікована система управління якістю, яка гарантує якість продукції на кожному етапі виробництва.

Конкурс відбувався у два етапи — на регіональному та загальнодержавному рівні. Спочатку продукцію учасників конкурсу оцінювали експерти на місцях за кількома критеріями: використання підвищених показників якості та безпечності; відсутність претензій споживачів і соціальна значущість продукції. Переможці регіонального етапу продовжили змагання на національному рівні.

Рівненщину цьогоріч оцінювали експерти з Тернополя та Києва. Експертна група відзначила, що компанія «Сталь-М» — це сучасне високотехнологічне підприємство європейського рівня, яке постійно працює над підвищенням якості власної продукції та гідно крокує з відомими фірмами світу. 

— Результати такого безкомпромісного змагання ще раз підтвердили, що «Сталь-М» здатне повністю задовольнити найвибагливіші вимоги споживачів. Свідченням цього є перемога не тільки регіонального, а й загальнодержавного рівня, — наголосила експерт Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» Леся Волошина.

Начальник сектору конкурсів якості ДП «УкрНДНЦ» Наталя Стасюк, побувала на підприємстві «Сталь-М»  і на власні очі переконалася в тому, що це сучасне виробництво, де турбуються, як про своїх працівників, так і про навколишнє середовище:

— На підприємстві використовують науковий підхід до виробництва, аналізують ринок збуту. І у такий спосіб покращують якість своєї продукції. Інноваційний підхід в управлінні, який застосовує керівництво підприємства  робить його успішним і прогресивним.

Керівник  транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» Сергій Ващук каже, що завод «Сталь-М» вже сьогодні можна назвати «послом» Рівного:

— У рамках роботи над брендом Рівного сформовано критерії завдяки яким компанія може достойно представляти  місто в Україні та закордоном. Фактично, ця система оцінки не відрізняються від критеріїв за якими оцінюються переможці конкурсу «100 кращих товарів України». Тому можна сміливо  стверджувати, що компанія «Сталь- М» є почесним представником міста у сфері економіки та бізнесу. «Сталь-М» не просто відома в країні, але й чітко асоціюється з нашим містом.

Директор заводу «Сталь-М» і кандидат на посаду міського голови Рівного Олексій Муляренко впевнений, що чергова перемога у заальнонаціональному конкурсі лише підтверджує те, що його підприємство росте і розвивається: 

— Ми вже робимо перші кроки для того, щоб завод «Сталь-М» було визнано і за кордоном. А сьогоднішня перемога підприємства — це також перемога мого міста.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...