П'ятниця, 04 Грудень 2020


22 жовтня у прямому ефірі телеканалу “Рівне-1” відбулися довгоочікувані теледебати, між лідерами — кандидатами на посаду міського голови м.Рівне представником БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” Олексієм Муляренком, діючим міським головою Володимиром Хомком та головою партії “Рівненський громадський контроль” Дмитром Якимцем.

Рівняни активно включилися у коментування та оцінку кандидатів під час вчорашніх запеклих дебатів, та практично одностайні в тому, що кандидат від “Громадського контролю” “всуху” програв своїм опонентам. 

Головний редактор газети“ОГО” Ольга Данилюк поділилася своїми враженнями від побаченого.

“Дивитеся чи дивилися Дебати між кандидатами. Прийшли всі. Без політичної агітації - Хомко найкраще підготувався. Ви як думаєте???” - зазначила Ольга Данилюк.

Шеф-редактор порталу ERVE.ua Сергій Ющишин по своєму оцінив довгоочікувану подію.

“Дуже коротко про дебати: Можу по різному ставитися до Хомка, але сьогодні він показав, хто бос))) Муляр приємно здивував - цей ефір йому +. Якимець... ну він нічим не вразив. Усе це ми вже чули, на жаль. Від Якимця чекав більшого. До такого треба готуватися. Хомко та Муляр гарно підготувалися”, - зазначив Сергій.

Кореспондент інтернет-видання “ВСЕ” Юрій Дюг був набагато категоричнішим за своїх колег в оцінюванні вчорашнього телешоу: “Ви мене пробачте, але на мою суб'єктивну думку Дмитро Якимець феєріческі просирає дебати навіть Олексій Муляренко. Дмитра змусили виправдовуватися і вибили з колії. Видно що він схвильований. Khomko Volodymyr тримається добре на фоні молодьожи, бабушки однозначно будуть за нього. Штабу Якимця два бали, Муляренковому - 4, Хомковому теж 4.”

Загалом аудиторія, була практично одностайною у оцінці вчорашніх теледебатів. Дмитро Якимець виглядів дуже невиразно на фоні своїх опонентів. На думку глядачів, лідер “Громадського контролю” дуже часто вдавався до популізму під час дебатів. Окрім того, Якимець не зміг пояснити, що у нього в команді роблять люди, причетні до криміналу та проти яких відкрито ряд кримінальних справ. 

Не зміг Дмитро Якимець чітко відповісти  і на запитання опонентів про свої доходи та вартість виборчої кампанії, яка за різними оцінками, що раніше були озвучені у місцевих ЗМІ вже сягнула близько 50-ти мільйонів гривень. Виборців цікавить звідки такі гроші, у людини яка немає жодного відношення до бізнесу та практично вже декілька років є фактично безробітним.

25 - го жовтня, це вибір між популізмом та здоровим глуздом, між чорним та білим. Судячи з коментарів та оцінок, які дали рівняни кандидатам на посаду міського голови під час вчорашніх теледебатів, у найближчу неділю їхній вибір буде на користь реальних справ, а не тих, хто ще вчора крутив “дискотеки” в одному з райцентрів нашої прекрасної Рівненщини.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...