Четвер, 30 Червень 2022


Розвиток туристичної сфери нерозривно пов'язаний з технічним прогресом. Якщо раніше перетнути океан або ж дізнатися, які цікаві місцини є на іншій півкулі, було дуже складно, то сьогодні швидкісний літак може доправити за кілька годин, а мережа Інтернет надає повну інформацію про будь-яку точку Земної кулі. Користувачі починають шукати способи дістатися у вибране місце, цікавитися пам’ятками іноземних країн і все більше подорожувати. Це не може не впливати на розвиток туризму.

Внутрішній туризм

В останні роки з’явилася тенденція зацікавлення не лише культурою різних країн, але і власного міста. Люди почали масово вивчати історію рідного регіону, шукати пам’ятки історії. З’явилася мода на проведення краєзнавчих лекцій в межах «вільного простору» і туристичних агентств. Рівне – це місто з багатою історією, яке було засноване ще в 13 столітті. Безліч людей приїжджають сюди щороку, щоб подивитися на тимчасову столицю УНР або полюбуватися старовинними замками. Відповідно, розвиваються і різноманітні туристичні агентства, котрі організовують автобусні тури з різних куточків України. А разом з ними – сфера харчування і тимчасового проживання. Тому тут завжди є вакансії для тих, кого цікавить робота в ресторанно-готельній справі у Рівному.

Зовнішній туризм

Окрім послуг місцевого туризму, агентства пропонують широкий вибір пропозицій турів та путівок в різні куточки світу. Особливо популярними сьогодні є тури по Європі та поїздки в екзотичні країни. Не зважаючи на економічну кризу, люди і далі хочуть пізнавати нове і розширювати кордони. А, зважаючи на вищезгаданий фактор розвитку технологій, кількість туристичних агентств зростає з кожним днем. Вони пропонують екологічні, тематичні та культурно-пізнавальні подорожі в різні куточки світу. Оскільки попит на такі послуги зростає, то можна знайти завжди свіжі вакансії Рівного в цій сфері.

Розвиток як внутрішнього, так і зовнішнього туризму, кардинально міняє ринок праці в місті. Рівне – скоріше історичне і культурне місто, ніж індустріальне. Великих підприємств хімічної, металургічної чи інших промисловості тут немає, тому економіка міста тримається саме на туризмі та сфері послуг. Більшість вакансій напряму чи опосередковано пов’язана з цими сферами. І якщо набір працівників на сірникову або меблеву фабрику час від часу призупиняється, то в туризмі він – безперервний. Чудовий варіант для тих, хто зацікавлений в таких вакансіях – пошук роботи на Jobua.com.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...