Четвер, 26 Травень 2022


Контракт директора ДП "Рівненський інституту землеустрою" Віталія Люшина закінчився 24 грудня 2015 року. Після цього, до часу проведення конкурсу Держгеокадастр мав би призначити виконуючого обов’язки директора підприємства. Цю людину обирають із числа працівників підприємства відповідно до поданих заяв. 

Цього ж дня, 24 грудня, за вказівкою Держгеокадастру на посаду інженера-землевпорядника прийняли працівника, який як стверджують працівники підприємства, не має навіть землевпорядної освіти. Цим працівником виявився рівнянин, 1981 р.н Юрій Шекель.

За словами працівників ДП "Рівненський інститут землеустрою" 25 грудня новоприйнятий інженер-землевпорядник прилюдно заявив, що на посаді інженера він знаходиться формально, а з понеділка, з 28 грудня, буде виконуючим обов’язки директора.

28 грудня 2015 року, Юрія Шекеля, який пропрацював в інституті фактично один день, представили як «в.о. директора підприємства». І це тоді, коли Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру могла обрати більш досвідчену, кваліфіковану людину із понад 40 запропонованих кандидатур. Адже в інституті є заступник директора, начальники відділів, люди, що роками працюють на підприємстві. 

Працівники ДП "Рівненський інститут землеустрою" мають намір оголосити страйк, якщо до їхньої думки не дослухається вище керівництво та не поверне у правове русло процес призначення керівника підприємства.

Деталі читайте згодом...

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...