Неділя, 14 Серпень 2022


Завтра в Рівному Радикальна партія Олег Ляшка збирає так званий Форум депутатів міських, районних та обласної рад Рівненщини. Основну масу делегатів якого мають скласти "нелегальні копачі бурштину" з північних районів нашої області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат України Ігор Мосійчук, який, на нашу думку, мав би сидіти у в'язниці за хабарництво, а не організовувати заколоти нелегальних копачів бурштину на Рівненщині.

За нашою інформацією відповідальним за приїзд делегатів на Форум визначено депутата обласної ради від радикалів, відомого на півночі області організатора нелегальних бурштинокопачів Олександра Васильєва на прізвисько "Іспанець". 

В свою чергу відповідальною за співпрацю з громадськими організаціями від радикалів має бути скандально відома у Рівному Лілія Москальова (яку в середовищі громадських активістів та журналістів прозвали "Лілія Кисельова"). 

Отже, як бачимо "нелегальна бурштинова мафія" не звикла програвати в чесній боротьбі, а навпаки, намагатимуться утриматися при владі дестабілізуючи ситуацію на Рівненщині.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...