Понеділок, 06 Грудень 2021


Вони вимагають, щоб діючий голова обласної ради Олександр Корнійчук написав заяву на звільнення за власним бажанням та поновив на посаді Ковальчука, якому депутати обласної ради висловили не довіру. Таким чином вони вимагають щоб Корнійчук своїм розпорядженням підмінив рішення обласної ради та перебуваючи на посаді голови обласної ради перевищив свої повноваження. Бо, як вважають адвокати Ковальчука, так вирішив суд.

Нагадаємо, що суддя Рівненського адміністративного суду Андрій Сало ухвалив рішення, яким визнав законним обрання Олександра Корнійчука на посаді голови обласної ради та скасував рішення обласної ради про звільнення його попередника Володимира Ковальчука. У тексті судового рішення йдеться, що «виконання ж рішення реалізується шляхом фактичного допуску працівника, поновленого на роботі, до виконання попередніх обов’язків на підставі відповідного акта органу, який раніше прийняв незаконне рішення про звільнення». Таким актом, згідно статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є рішення Рівненської обласної ради. А поновляти на роботі Ковальчука має сесія обласної ради. Тож відповідно, до моменту прийняття депутатами обласної ради відповідного рішення про поновлення на посаді, Володимир Ковальчук не може приступити до обов’язків голови облради. Скликати сесію має право нині діючий голова Олександр Корнійчук.

І поки юристи обласної ради намагаються з’ясувати в суду яким чином має відбуватися сесія, таємним чи поіменним голосуванням мають депутати визначитися з поновленням на посаді горе-голову ради Ковальчука останній всіма силами намагається вже зараз приступити до виконання обов’язків. Чому пан Ковальчук так поспішає сісти в крісло голови він для журналістів не коментує однак вже попередив керівника апарату обласної ради Богдана Сологуба та юриста, який займається оскарженням рішення суду, Богдана Гречка про їхнє звільнення. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...