Понеділок, 06 Грудень 2021


Відомі рівняни в соціальній мережі Фейсбук висловлюють свою підтримку та слова вітання новому керівнику Рівненської області Олексію Муляренку.

Олексію Муляренку на новій посаді бажають працювати на розвиток рідної Рівненщини, витримки та успіхів в роботі.

 

 

Наталія - Марина Фарина, українська співачка, солістка Рівненської філармонії:

- Дуже рада що в обласному керівництві знайшлося місце для талановитого професіонала,з великим досвідом,та повагою працівників мистецтва та культури!Нарешті.Все ,економіка в тому числі починається з культури!

 

Олександр Харват, відомий рівненський фотограф:

- Олексію, вітаю! Бажаю Вам стати саме тією людиною та керівником, на яку Рівненщина очікує уже багато років. Саме зараз у Вас є усі шанси стати не просто формальним керівником по посаді, а нашим справжнім народним лідером! Використайте цей шанс і ми Вас підтримаємо! Бажаю мудрості, рішучості та справедливості!

 

 

Сергій Дьомушкін, адміністратор народного клубу "ВЕРЕС":

- НК"Верес-Ровно" ПОЗДРАВЛЯЕТ!!!!!

 

 

 

 

 

Назарій Поліщук, депутат Рівненської міської ради:

- Вітаю колегу, по депутатському корпусу, Олексія Муляренка з призначенням головою Рівненської ОДА! Зичу мудрості в управлінні, всілякої підтримки колективу, успіхів у реформаторських кроках та плідної праці на благо усієї Рівненщини!

 

 

Святослав Євтушенко, депутат Рівненської міської ради:

- Повернувся в країну милу і дізнався, що наш секретар Рівнеради головою Рівненської обласної адміністрації став! Мої вітання Олексій Муляренко! Хай на новій посаді зустрічаються лише добрі люди і все буде стабільно і позитивно.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...