Середа, 27 Жовтень 2021


Затриманий вчора, 4 липня заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик є креатурою лідера Радикальної партії, нардепа Олега Ляшка. Про це “Рівненські новини” повідомило джерело в Радикальній партії

За словами джерела саме Олег Ляшко, на прохання іншого впливового радикала Андрія Лозового лобіював у травні 2014 року призначення Андрія Боровика на посаду заступника прокурора області. 

Андрія Боровика затримали у рамках ліквідації організованого злочинного угруповання, яке займалося незаконним видобутком бурштину Рівненської області і до складу якого входили високопосадовці обласної прокуратури, СБУ та МВС. 

Під час обшуку у Боровика було знайдено колекцію годинників вартістю понад мільйон триста тисяч доларів, велику кількість бурштину та зливки золота.

Нагадаємо, що це не перша історія в якій Радикальна партія потрапляє у скандальні ситуації пов’язані з незаконним видобутком бурштину. Не так давно, колишній помічник народного депутата України Олега Ляшка В’ячеслав Стасюк був фігурантом кримінальної справи за фактом стрілянини, що відбулася в Сарненському районі 9 травня 2014 року. Варто нагадати, що на виборах до Верховної Ради України у 2014 році В’ячеслав Стасюк був включений до списку Радикальної партії під номером 72, а після виборів працював помічником лідера радикалів. 

Окрім того, місцеві ЗМІ неодноразово писали про те, що до незаконного видобутку бурштину в Північний районах регіону причетний депутат Рівненської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Васильєв, у вузьких колах більш відомий як “Іспанець”.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...